**** George Hotel Henfield
Ukázat na mapě
Hodnocení6.5/10
Velká Británie, Henfield
Tento bývalý zájezdní hostinec 16. století si stále zachovává mnoho ze své nádherné původní vlastnosti, s útulný interiér, původní dřevěné trámy a ohniště krbu. Hotelu původní historické krásy neohrozí jeho standardní ubytování. Všechny nově zrekonstruované pokoje jsou vybaveny, s napájecím sprchy, klimatizace a sekundární zasklení. Hotelu je ideálním místem pro vzorek proslulý, dobrý-kvalitní potraviny spolu se sklenkou pokuty nový svět vína nebo sklenici piva v reálném před praskajícího ohně. konference, setkání a strany jsou zajišťovány v gruzínských Suite. Díky kvalitní, pohodlné ubytování v tradiční, historickém prostředí, hotel je skvělý pro romantický únik, nebo odpočinku.
Vybavení tohoto hotelu
Obecné
Parkoviště, Restaurace, Úschova zavazadel, Bar, Zahrada, Snídaně formou bufetu, Terasa, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Parkování zdarma, Topení, Gay friendly, Klimatizace, Vlastní parkoviště, Soukromé parkoviště
Aktivity
Pěší turistika
Služby
Společenské prostory, Kadeřnictví/Kosmetika, Internet, Wi-Fi, Wi-Fi zdarma
Důležité informace hotelu
Informace o hotelu
Nachází se v srdci Henfield Village, ideální místo pro přestávku, v blízkosti South Downs a 20 minut od Gatwicku a Horsham, 15 minut od pulzující města Brighton. Pohostinný vás očekává v této 400 let starý hostinec, kde je hodnota za peníze ubytování doplňují vydatné domácí kuchyni a dobrý výběr vín a real ales
Informace o pokoji
Všechny pokoje byly renovovány v posledních 2 letech. Všechny jsou vybaveny s napájecím sprchy a kvalitní hygienické potřeby. Ložnice nabízí pohodlnou podestýlkou s nadýchané peřiny a ostrý prádlo. Pokoje v konci Tudor, zatímco menší, mají dubové trámy po celé (není opravdu vhodné pro vysoké hosty). Pokoje na severním konci jsou výškově přátelský.
Informace o oblasti
Hotel se nachází v srdci Sussexu, kousek od Hickstead a 20 minut od Gatwicku. Shoreham Airport a pobřeží je 15 minut na jih, a metropole Brighton je jen 20 minut cesty odtud, kde můžete nakupovat, jíst nebo jen toulky podél promenády. South Downs je poblíž, kde chodci a cyklisté jsou také vítejte.
Informace o cestě
Hotel se nachází na Staroměstském Londýna do Brightonu Road (A281), přístupné z sever / východ přes A23 a A27 od jihu. George se nachází na jižním konci High Street bezplatné parkování na adrese zadní. Tam je další parkování v blízkosti.
Důležité informace
Od pondělí 5. listopadu 2007 bude hotel blízko v pondělí-pátek od 14:30 do 17:00, takže check-in, musí být před nebo po této době.
Další hotely v okolí
Naposledy navštívené hotely
George Hotel Henfield
(Velká Británie, Henfield)
Tento bývalý zájezdní hostinec 16. století si stále zachovává mnoho ze své nádherné původní vlastnosti,...
Ozark Swiss Inn
(USA, Eureka Springs)
Eureka Springs Historické muzeum je 1,6 kilometrů od tohoto hotelu v Arkansasu. Venkovní sezónní bazén,...
Casa Seminario B
(Chile, La Serena)
Featuring free WiFi and garden views, Casa Seminario B is a holiday home, located in La Serena. The...
Primera Hacienda Hotel Boutique
(Chile, La Serena)
Offering a year-round outdoor pool and terrace, Primera Hacienda Hotel Boutique is situated in La Serena...
Apartment Aldis
(Belgie, Oostende)
Apartment Aldis offers pet-friendly accommodation in Ostend, 1.5 km from Casino Kursaal and 300 metres...
Villa Severina
(Chorvatsko, Vranici)
Villa Severina is a villa with free WiFi, set in Poreč, 2.6 km from Decumanus Street. You can relax...
Playa Blanca
(Chile, La Serena)
Set 300 metres from Sea Avenue in La Serena, this apartment features a garden with a year-round outdoor...
The Stockbridge Ramsdell House Bed & Breakfast
(USA, Newburgh)
Located 15 minutes’ drive from the Stewart International Airport, this bed and breakfast is 10 miles...
Garantujeme nejnižší ceny
Proč cestovat s Travel.cz
- 200.000+ zájezdů na jedné adrese
- Garantujeme nejnižší cenu na trhu
- Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
- Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
- Individualní plánování dovolené - dovolená na míru