Hotel Pampinot | Fuenterrabia - Fuenterrabía | Baskicko | Španělsko

hotely-bg-header-title.png
     
 

Zvětšit mapu

***  

Ukázat na mapě
 
 
 
Pampinot
 

Hodnocení9.0/10

Španělsko, Fuenterrabia - Fuenterrabía

Tento nádherný a romantický renesanční palác, sídlo králů ve starých časů, zve k re-live dobách minulých a přitom si užívat teplé a příjemné atmosféře. Prohlášen za kulturní památky, její historické charakteristiky musela být respektována jeho obnovu, ale je také vybaveny nejnovějšími technologiemi.

 
 

Pokoje v nabídce hotelu:

Pro zjištění dostupnosti a ceny pokojů zadejte datum.

 
Typ pokoje a podmínkyOsobCena odCena doTermín

Vybavení tohoto hotelu

Důležité informace hotelu

Informace o pokoji

Všech 8 pokojů v tomto kouzelném hotelu jsou různé a jedinečné. Všechny prostory jsou vybaveny-krásné ručně malované stropy, zdobené obrazy andělů, ptáků a mraky. Každý pokoj je prostorný, lehký a vzdušný, s dostatkem denního světla. Některé pokoje mají výhled na Calle Mayor, a některé další pokoje mají výhled na kostely Nuestra Señora de la Asunción a El Manzano. Všechny pokoje mají 2 oddělené postele nebo manželská postel, přičemž každý pokoj má jedinečnou rozlišovací postel, aby odrážela jeho jednotlivé výzdoby a vybavení. I když každý pokoj se může pochlubit krásným, pečlivě udržováno, původní funkce, ale jsou také vybaveny moderním komfortem a zařízení.

Restaurační zařízení

Hotel nemá vlastní restauraci, ale má společné dohodě s nedaleké restauraci. Existuje také mnoho kvalitních restaurací v Hondarribia av jeho okolí.

Informace o oblasti

Hotel má nesrovnatelné nastavení ve zděné, historické staré čtvrti Hondarribia (Fuenterrabia). V okolí hotelu se může pochlubit pláže s jemným bílým pískem, nádherný výhled na překrásném přírodním prostředí v Pyrenejích, malých pobřežních měst, muzeí, jako například Guggenheimovo (v Bilbau) a Chillida-léků (v San Sebastiánu), film a jazz festivalech v San Sebastiánu, výstavy, slavnosti a trhy, a mnoho dalšího. Existuje také mnoho zařízení a předpisů pro sportovní a volnočasové aktivity v této oblasti. Návštěvníci se mohou těšit také na regionu vynikající kuchyni a ochutnat oblasti Baskicko a jeho proslulé francouzské jídlo v tradičních sidrerías (restaurace moštárny), sociedades gastronómicas (kluby, jídelny), barů a restaurací. Hondarribia je nastavena od řeky, moře a hory, takže návštěvníci mohou využívat výhod jak u moře a na krajinu. Region Hondarribia nabízí širokou škálu činností, jako jsou procházky a projížďky na koních po pláži, a na hoře Jaizkibel, výlety na lodích, jízda na horském kole a paragliding.

Informace o cestě

Nejbližší letiště: San Sebastián Nejbližší vlaková zastávka: Irún (3 km) a Hendaye-France (4 km) Nejbližší autobusové nádraží: Irún (3 km) Autem z Bilbao, San Sebastian, Pamplona Vitoria a: - Take-15. - Jakmile se projít, San Sebastián, připojí-8 do mýtného na Irún. - Odejít na Irún (exit 2) a pokračovat směrem Hondarribia a San Sebastián letiště. - Poté, co projdou letištěm, pokračujte rovně. - V první kruhový objezd, stále rovně přes. - Na druhém kruhovém objezdu odbočit doleva. - Přijedete na malý kruhový objezd, odbočte vpravo směrem k centru města. - Take Calle Mayor. - Nacházíme se na pravé straně-straně, v blízkosti kostela. z Francie-63: - Překročte hranice bez opuštění dálnice. - Take exit 2 pro Irún. - Pokračovat v cestě Hondarribia a San Sebastián letiště. - Odtud postupovat stejným směrem jako výše. hotelu je velmi omezené parkování. Nicméně 100 metrů od hotelů je bezplatné veřejné parkoviště.

Další hotely v okolí

Hotel Obispo

Tento bývalý palác se datuje od 14. do 15. století, se nachází v historickém Hondarribia, užívat si výhled na řeku Bidasoa a do Francie. Původní ráz doby se dochovala v každé rohu zařízení. Obývací pokoj...

Hotel San Nikolas

Hotel San Nikolas is located in the historic quarter of Hondarribia, on the Main Square and next to the Carlos V Castle. The beach is 5 minutes’ walk away. Surrounded by cobblestoned streets and offering...

Parador de Hondarribia

Užijte si fantastický výhled na baskické pobřeží z terasy v tomto úžasném hotelu, který byl kdysi středověká tvrz a má nejvyšší bod ve městě. Obdivovat nádherné strukturu Hondarribia. Procházka však obrovský,...

 

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje